Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
26 postów 70 komentarzy

W świecie zakłamania maszerują oficerowie Prawdy.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Byłem - udostępniam bo popieram. Źródło: http://marszmezczyzn. pl

W świecie zakłamania maszerują oficerowie Prawdy.

Marsz Mężczyzn 2 WrocławRozpoczęliśmy rekrutację.

Bóg zaplanował prawdę jako sposób komunikowania się między ludźmi. Ten plan był doskonały. Niestety przez bunt diabła na świat wszedł grzech. Jednym z najlepszych grzechów jest kłamstwo. To ono podtrzymuje życie imperium zła. Przez nie upadają firmy. Przez nie ludzie się rozwodzą. Przez życie w zakłamaniu ludzie chcą je sobie odebrać. Oczywiście nie tylko, ale gdy wchodzi kłamstwo jako sposób na życie, to ma prawo manifestować się też siła złego ducha i całe zniszczenie z tego wynikające.

Czy można w 21 wieku tak po prostu o tym pisać? Tak można. Właśnie czytacie to Państwo.

 

Zapomnieliśmy, że to diabeł jest ojcem kłamstwa i jego głównym inspiratorem. Zapomnieliśmy słów Jezusa Chrystusa który mówił, że nasza mowa ma być tak, tak – nie, nie a co więcej to od złego pochodzi.

Czy nie przypomina to systemu zero jedynkowego? Prawda i fałsz. Półprawda to nieprawda! Takie hasło wznosili mężczyźni na wrocławskim rynku. Diabeł w ostatnich stuleciach mocno się napracował, żeby wytworzyć całą paletę odcieni szarości. Mało tego, dla zmylenia przeciwnika tą paletę pokolorował.

Marsz Mężczyzn 2 WrocławW takim kontekście wspaniałe jest to co zrobiło pół tysiąca facetów z Wrocławia. Wskazało w tym chaosie gdzie jest prawda. Kim jest prawda. Krzyczeli, że aż trzęsły się fasady kamienic w pięknym wrocławskim rynku: Prawda ma twarz, kłamstwo ma odejść! Publicznie na wrocławskim rynku ci mężczyźni wyrzekali się wszelkiego kłamstwa. Odrzucali je ze swojego życia, z życia swoich rodzin i postawili wymaganie by w życiu publicznym Wrocławia i Polski, kłamstwa nie było. Utopia? Utopią jest morze kłamstwa jakie nas dziś zalewa i fakt, że nikt się temu nie sprzeciwia.

Zjednoczeni w prawdzie mężczyźni skandowali: Nie straszne jej media, nie straszne układy, ich kłamstwa kłamstewka, nie dadzą jej rady. Ten marsz był znakiem i zachętą dla innych. Mężczyzn i kobiet, bo życie bez kłamstwa jest wspaniałe. Jednocześnie nałożono presję na media by służyły jedynie prawdzie.

Życie w niej daje poczucie wolności. Nie ma człowiek żadnych stresów związanych z tym, kiedy jego kłamstwa wyjdą na jaw, bo ich po prostu nie używa. Życie w prawdzie daje wielki wewnętrzny pokój. Również słuchanie z całkowitą pewnością, że nie kłamią innych, nie tylko bliskich, osób, jest doświadczeniem wspaniałym. Powoduje to budowanie stabilnych i trwałych więzi między ludźmi.

Żałosne z kolei jest kłamanie. We własnym domu, w swojej rodzinie. Okłamywanie swoich współpracowników i przełożonych. Kłamanie prosto w oczy. Brnięcie z jednego kłamstwa w kolejne. Temu mówimy STOP. Pora zawracać.

Marsz Mężczyzn 2 WrocławDla osób, które marsz mijał zdumiewające było nasze żądanie prawdy. Wrocławianie reagowali pozytywnym zdziwieniem. Widać było w ich oczach tęsknotę za Prawdą. Liczymy jako organizatorzy, że ten marsz, tak jak i słowa tu pisane, wzbudzą taką samą tęsknotę u wszystkich do których ta wieść, że Prawda ma twarz, dotrze. Prawda wygrywa, bo prawda cierpliwa!

Uczestnicy marszu i osoby zaznajomione z tym wydarzeniem i ideą, mogą na stronie www.marszmezczyzn.pl znaleźć odpowiedź na pytanie: co dalej? Kościół katolicki ma bardzo wiele propozycji by nauczyć życia w prawdzie. By spotkać się z Prawdą twarzą w twarz.

Organizatorzy Marszu Mężczyzn

KOMENTARZE

 • Wspaniała inicjatywa!
  Liczymy na połączenie w Prawdzie!
 • Super
  Konkretne i piękne przedsięwzięcie, liczą się czyny nie tylko słowa jakich tu na portalu i w całym naszym otoczeniu wiele. Oby takich akcji więcej... Pięknie niech Bóg wszechmogący Nas wspiera.
 • autorze
  Slowo Boga zawiera wiecej niz :tak tak i nie, nie!

  Nie znasz ani Boga, ani Jego slowa. A szkoda. Bo Slowo Boga jest Prawda, Droga i Zyciem. Ta prawda wyzwala.

  Twoje i innych akcje nikogo nie wyzwola.
  Gdyby mogly, to czy Wszechmocny wyslalby Chrystusa na smierc krzyzowa???

  Zastanow sie, postudiuj Slowo Boga modlac sie wlasnymi slowami do Boga.....
 • @bar-bara
  Będzie mi niezmiernie miło jeśli Pani bar-bara nie będzie komentować na moim blogu. Uprzejmie o to proszę.
  Bez odbioru.
 • Wrocław to dziś najpiękniejsze miasto - Miasto prawdy!
  Wielkie brawa i szacunek dla tego wspaniałego miasta! Można być na prawdę dumnym, gdy się z tego miasta pochodzi. Cześć i chwała ludziom prawdy!

  Wielkie podziękowania należą się dziś prawym Wrocławianom, Organizatorom Marszu Mężczyzn i tym dzielnym mężczyznom za ich odwagę i wzór do naśladowania dla innych miast, wsi i miasteczek w naszej Ojczyznie. Tylko prawda nas wyzwoli.

  Podziękowania także dla blogera christophorosscholas za podjęcie najistotniejszego tema w życiu społecznym i międzyludzkim.
 • @simacs
  Dziękuję,
  tak ciepłe słowa dodają mocy.
  Ukłony
 • @christophorosscholas
  jestem pod wrażeniem! Piękny ten Marsz Prawdy i mocy dodający!!!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31